Yaz Bakımı

Yaz Bakımı

İzmir oto yaz bakımı servisimizde ekonomik olarak sunulmaktadır. Havaların ısınması ile birlikte aracınızın bakım ihtiyaçlarında değişken bir sonuç ortaya çıkar.

İç istasyon ve atölyelerimizde aracınızın mevsimlik bakım hizmetleri, tarafımızdan dikkatle sunulur. Bakım esnasında;
 
  • Yağ ve sıvıların kontrolü
  • Elektrik aksamı kontrolü
  • Silecek kontrolü
  • Yağ kaçağı kontrolü
  • Lastikleri kontrolü
  • Fren sistem ve aksamlarının kontrolü
  • Tekerler, teker diskleri ve rulmanların kontrolü
  • Mekanik sistemlerin kontrolü
  • Akü kontrolü
Uzman servisimiz tarafından büyük bir dikkatle yapılır. Bakım hizmetleri belli bir standart ile yapılırken bu esnada servisimizin kullandığı yöntem ve uygulamalar aracınızın mevsimlik süreçlere hazır olmasını sağlar.
 

Yaz Bakımı Neden Önemlidir?

İzmir oto yaz bakımı çözümlerimiz aracınızın kalitesine yönelik çözümler sunar. Araç kalitenizi yüksek seviyede tutabilmek ve verimliliği üst düzeye çıkarabilmek için, yaz dönemine ait bakım çalışmalarının kusursuz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Kış ve bahar sürecini geride bırakmış olan araçlar, en sıcak dönemde daha farklı ihtiyaçlar duyar. 
 
Özellikle yazlık lastikler, araç sıvı kontrolü ve benzer konularda önemli çalışmalar yapılırken, aracın hafiflemesi ve yakıt tasarrufu bu gibi bakım çalışmaları ile karşılanır. Yol emniyeti ve güvenlik açısından büyük bir dikkatle ortaya konan hizmetlerimiz, servisimizin kalitesini ve performansını en iyi şekilde özetlemek durumundadır. 
 

Oto Yaz Bakımı İle Aracınız Her An Yola Hazır Olur

İzmir oto yaz bakımı hizmetimiz aracınızın değerine ve kalitesine büyük katkı sağlar. Bu bakımlar sayesinde aracınız her zaman yolculuk için hazır olur. Hızlı, güvenli, rahat ve konforlu yolculuk bekleyen herkes için, kaliteli ve bakımlı araçların büyük bir gereklilik olduğu bilinir. 
 
Servisimizin bu konuda ortaya koymuş olduğu kaliteli hizmet standartları, aracın performansına yönelik önemli çözümler üretir. Güvenli ve sağlıklı bir yolculuk düşündüğünüz noktada, servisimiz devreye girer ve sizin için önemli çözümler sunar. 
 

Oto Yaz Bakımı Servisimizin Önemli Hizmetleri İçindedir

Rutin periyodik bakımlar esnasında, servisimizde önemli çözümler hazırlanıp sizin için sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok büyük destek ve katkı sağlamayı servis olarak her zaman görebilmiş durumdayız. En sıcak günlerde aracınızın ihtiyaçlarını karşılamak için, özellikle bu konuda yaptığımız çalışmalardan yardım alabilirsiniz. 
 
Düzenli olarak yaptığımız çalışmalar sayesinde, her zaman yolculuk için daha hazırlıklı bir pozisyonda bulunmanız söz konusu olur. Güvenilir hizmetlerin doğru noktası olan servisimiz, oto bahar bakımı konusunda yine sizi destekleyen çözümler yaratmaktadır. Zorlu bir kız sürecini geride bıraktıktan sonra, hem bahar bakımı hem de yaz bakımı ile birlikte aracınızın eksikleri daha kolay giderilir.

İlgili Konular

Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz Manifoldu Arızası

Rehbere git

DCT Şanzıman Sorunları

DCT Şanzıman Sorunlarıservisimizin çalışmaları ile ekonomik olarak giderilmektedir.

Rehbere git
DCT Şanzıman Sorunları
Krank Sensörü Temizleme

Krank Sensörü Temizleme

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Aks arızası, aracınızın tekerleklerini gövdeye bağlayan ve dönme hareketini ileten önemli bir parçanın hasar görmesi veya arızalanması anlamına gelir. Akslar, aracınızın yol tutuşu, frenleme ve direksiyon hakimiyeti için hayati önem taşır.

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri