Backo Otomotiv Hakkında

Backo Otomotiv Hakkında

Backo oto servis olarak 55 yıllık firma geçmişine ve 30 yıllık tedarikçi geçmişine sahibiz. İzmir Çiğli bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerle Bosch Car Service güvencesini müşterilerimize ulaştırmak için çok önemli bir görevi üstlenmiş durumdayız.

Bakım veya şikâyet üzerine servisimize müracaat eden müşterilerimizin hizmetindeyiz. Aracınız hakkında kapsamlı bir bakım yapıp tüm eksik ve ihtiyaçlarını belirleriz. Ekonomik çözümlerin doğru adresi olarak size en iyi hizmeti uygun şekilde sunmanın çabası içinde oluruz.

Aracınızın bakım çalışmalarında eksiklerini en gelişmiş cihazları kullanarak belirleriz. Tamirle sorun çözülürse maliyeti yükseltmeden onarım hizmeti sunarız. Takım ve tezgâh teknolojimiz bu tür çalışmada bize avantaj sağlar. Profesyonel ekiplerimiz, onarım ve tamir işinde tecrübeli ve başarılıdır.
 
Aracınız için parça değişimi gerekiyorsa en kaliteli parçayı en uygun koşullarda tedarik ederiz ve buna göre değişim hizmeti sunarız. Aracınızın performansını yüksek tutacak ekonomik çözümlerle her zaman size daha iyi hizmetin gayreti içinde oluruz. Bir asırlık bir tecrübenin hizmet noktası olan servisimiz insanların emniyetini ve konforunu temele koymuştur. Trafiğe çıkmadan önce güven duymanız için ve içinizin rahat etmesi için servisimize başvurabilirsiniz. Aracınızın güvenle ulaşım fırsatı bulması içi servis olarak çok yoğun bir çalışma ile en kaliteli hizmeti size sunarız. 
 
Geniş ve planlı servisimiz sayesinde aracınız için güvenli hizmetleri bizden alabilirsiniz. Maliyeti düşük fakat kalitesi yüksek hizmetler için servisimizin özenle sunduğu hizmetlere bakabilirsiniz. Güven duyacağınız araçlar ve emniyetli yolculuk için, servisimiz eksiksiz çalışmalarla size destek olmaya devam etmektedir.
 

Misyonumuz;

Bosch markasının bize yüklemiş olduğu görev ve sorumlulukları bilerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hassas teknolojilerle donanımlı olan ölçüm cihazları ile aracınızdaki sorunlar çok hızlı biçimde tespit edilmektedir. Marka güvencesinin getirmiş olduğu teknoloji ile aracınızın serviste kalma süresini en olumlu noktaya çekmiş durumdayız. Tecrübeli personelimizi yetiştirmeye ve size daha iyi hizmetin gayreti içinde olmaya devam edeceğiz. Bulunduğumuz bölgede kaliteli hizmetin adresi olduk ve taşıdığımız sorumluluğun bilinci ile hareket etmeye devam ediyoruz.
 

Vizyonumuz

Bosch markasının bize yüklemiş olduğu vizyon, hizmet kalitemizin sürekli artmak zorunda olduğunu göstermiştir. Güvenli yolculuk hesabı yapıp, teknolojilerden yardım alarak aracınız için en iyisini istemeye devam edeceğiz. İnovasyon teknikleri ve her türlü gelişimi yakından takip edip, teknolojiyi daha iyi hizmete giden yolda önemli bir araç olarak görmeye devam edeceğiz. En kötü hava ve en zorlu yol koşullarına hazır olabilmeniz için, servis olarak size en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.